KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 15.10.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E.9661 sayılı izni ile KOZMOKLİNİK KOZMETİK VE MEDİKAL ÜRÜNLER PAZARLAMA TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 01.11.2019 (Saat 00:01) – 10.03.2020 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından Kozmoklinik Kozmetik ve Medikal Ürünler Pazarlama Tic.A.Ş.’ye ait üzerinde kampanya duyurusu etiketi bulunan Blistex (Blistex Med Plus Kuru ve çatlamış dudaklara onarıcı ve ferahlatıcı dudak bakım kremi (stick), Blistex Med Plus Kuru ve çatlamış dudaklara onarıcı ve ferahlatıcı dudak bakım kremi (kavanoz), Blistex Lip Relief Cream Kuru dudaklar için yoğun nemlendirici ve rahatlatıcı dudak bakım kremi, Blistex Daily Lip Conditioner Besleyici ve nemlendirici dudak bakım kremi, Blistex Classic Lip Protector Nemlendirici ve koruyucu dudak bakım kremi, Blistex Sensitive Hassas dudaklar için besleyici ve nemlendirici dudak bakım kremi, Blistex Lip Brilliance Dolgun görünümü destekleyen nemlendirici dudak bakım kremi) markalı ürünlerin herhangi birinden satın aldıklarında ürün ambalajının içerisinde bulunan şifreyi ad, soyad, gsm no ve adres bilgileriyle birlikte blistexkazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana giren katılımcılara, her ürün içinden çıkan şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş 17.03.2020 tarihinde, saat 13:00’te KOZMOKLİNİK KOZMETİK VE MEDİKAL ÜRÜNLER PAZARLAMA TİC. A.Ş. Toplantı Salonu; Suadiye Park Plaj Yolu Sokak B Blok No: 18 Suadiye-Kadıköy-İSTANBUL adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda; 1 adet 7.999,00 TL değerinde Huawei P30, 128 GB PRO Telefon (Hat ve Kart Hariçtir), 5 adet 1.699,00 TL değerinde Samsung GalaxyTab A 10.1" 2019 SM T510 Tablet (Hat ve Kart Hariçtir), 10 adet 230,00 TL değerinde JBL Go2, Bluetooth Hoparlör verilecektir.

blistexkazandiriyor.com internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir.

Katılımlarda şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Kampanya döneminde katılımcılara her aldıkları ürün için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Aynı şifreye ait mükerrer katılımların elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

İkramiye tesliminde okunabilir şifreli ürün ambalajı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kozmoklinik Kozmetik ve Medikal Ürünler Pazarlama Tic. A.Ş.,Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş sonuçları 20.03.2020 tarihinde bu sitede, Birgün Gazetesinde, @blistextrInstagram ve www.kimkazandi.com internet sitesinde yayınlanacaktır.

İkramiye kazanan asil talihlilerin 04.04.2020, yedek talihlilerin 19.04.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ile 0212 324 71 10 numaralı telefondan Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş:’ye müracaat etmeleri ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır.

Piyango için, ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.